in

За три тижні з моменту відновлення роботи автофіксації в Україні оформлено понад 200 000 постанов

За три тижні з моменту відновлення роботи автофіксації в Україні оформлено понад 200 000 постанов

В Україні з моменту відновлення роботи камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, тобто за три тижні, оформили вже понад 204 тисячі постанов.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він нагадав, що наразі 128 камер цілодобово фіксують перевищення швидкості на автодорогах.

Разом з тим Білошицький відповів на декілька найактуальніших запитань, які стосуються роботи системи фіксації автопорушень.

Як дізнатись про порушення?

Дізнатися про факт фіксації порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксований в автоматичному режимі, можливо:

✅через веб-сайт МВС bdr.mvs.gov.ua

✅офіційний мобільний застосунок МВС України – “Штрафи ПДР”.

Мобільний застосунок дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

Переваги користування додатком?

З його допомогою можна легко виконати пошук постанов, оформлених на транспортний засіб, а також оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов. Не треба чекати поки постанова надійде до вашої поштової скриньки, а відразу сплатити її онлайн. 

Мобільний застосунок “Штрафи ПДР” особливо стане в нагоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу, тому що після фіксування порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві. Застосунок же дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього транспортного засобу. Застосунок завжди з вами у телефоні, тому навіть якщо ви рідко буваєте вдома, завжди дізнаєтесь першим про винесення постанов.

Чи діє знижка 50%?

Так, знижка 50% надається при сплаті штрафу, якщо оплата здійснена у період з дня винесення постанови до спливу 10 днів з моменту її вручення.

Як скористатись мобільним застосунком?

Вже зараз кожен користувач може скачати мобільний застосунок “Штрафи ПДР” за наступними посиланнями: 

для Android https://bit.ly/3xIMEzr

для IOS https://apple.co/3NM7enS 

Після цього необхідно додати транспортний засіб. Внесіть у відповідні поля державний номер транспортного засобу та відповідний документ: серію та номер постанови або інформацію про власника авто (ІПН, паспорт або посвідчення водія). Функціонал застосунку дозволяє оформити підписку на декілька авто.

Далі ви маєте можливість робити пошук штрафів, отримувати миттєві повідомлення при з’явленні нових порушень або зміни статусу раніше винесених постанов. 

Та найголовніше, якщо вам винесено постанову, наразі не треба йти до банку, стояти у черзі, застосунок дозволяє зробити миттєву оплату онлайн. Це не тільки зручно, а й надійно – всі реквізити для оплати вже внесені, ваш платіж 100% надійде до отримувача.

Як ще можна дізнатися про факт порушення ПДД та сплатити його?

МВС надає можливість перевірки подій з ознаками адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху та сплати їх онлайн на своєму офіційному сайті bdr.mvs.gov.ua.

А на прохання сучасних користувачів був розроблений зручний у використанні телеграм-бот “Штрафи ПДР” @ShtrafyPDRbot. За допомогою бота так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та, у разі потреби, сплатити штраф в 1 клік з використанням банківської картки.

Вкотре наголошую на дотриманні правил дорожнього руху, порядок починається з кожного з нас.

Будьте свідомими та не порушуйте ПДР.

Безпечної дороги!” – наголосив Олексій Білошицький.

Як раніше повідомляв Autogeek, система автоматичної фіксації в Україні 1 червня відзначила два роки успішної роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
За три тижні з моменту відновлення роботи автофіксації в Україні оформлено понад 200 000 постанов
Дуже дорого: Seat не може визначитися, чи варто переходити на випуск електромобілів

Дуже дорого: Seat не може визначитися, чи варто переходити на випуск електромобілів

350 км на одному заряді: презентовано далекомагістральну вантажівку Scania

350 км на одному заряді: презентовано далекомагістральну вантажівку Scania