in

За рік війни Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала 1500 автомобілів державної та комунальної власності

Уже цілий рік триває повномасштабна війна на території України. Пройшов цілий рік, який змінив кожного з нас та показав хто ми є насправді. І зараз як ніколи важливо продовжувати працювати і надалі, не зупинятися та разом наближати нашу перемогу.

Рік тому українське представництво концерну Stellantis, яке представляє бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни.

1 березня 2022 року компанія відновила роботу сервісних центрів, аби почати надавати допомогу автомобілям, від яких могло залежати життя. І уже пройшов рік невпинної допомоги державі, вони продовжують робити свій внесок в підтримку працездатності комунальних підприємств та державних органів влади нашої країни в тій сфері, яка є дуже важливою: забезпечення мобільності.

І основними результатами програми стали:

  • біля 1500 відремонтованих автомобілів;
  • більше 4000 заявок на ремонт та сервісне обслуговування;
  • загальна вартість робіт становить понад 30 мільйонів гривень.

З початком повномасштабної війни Stellantis Україна прийняв важливе та рішуче рішення бути корисним для своєї країни та почати допомагати в тій сфері, в якій є професіоналом. Алгоритм роботи програми був сформований та запроваджений досить швидко, адже ми мали успішний досвід роботи програми з безкоштовного ремонту автомобілів швидкої медичної допомоги, яка діяла у 2020 році під час карантинних обмежень. Тому уже з 1 березня минулого року стартувала програма допомоги на базі 17 дилерських центрів у 12 регіонах країни, де не велися активні бойові дії.

Наразі, до програми з безкоштовного ремонту залучено 65 дилерських центрів майже по всій території України. Аби знайти найближчий сервісний центр переходьте за посиланнями: PEUGEOT, CITROËN, OPEL.

Дія даної програми поширюється на наступні категорії авто: швидка медична допомога, служба національної поліції, аварійні служби, комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціонування інфраструктури тощо.

І наразі загальна кількість автомобілів, що звернулися на офіційні сервіси Брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL сягає біля 1500 автомобілів.

За час дії програми на сервіси, що беруть участь звернувся 661 автомобіль медичної служби, що становить 45% від загальної кількості звернень. Технічне «здоров’я» цих автомобілів допомогло врятувати людське здоров’я, а можливо і життя, багатьох українців.

Також за сервісним обслуговуванням та ремонтом звернулося 338 автомобілів національної поліції, 132 автомобілі комунальних служб та 337 автомобілів інших державних служб. Але варто звернути увагу, що загальна кількість виконаних заявок на ремонт та сервісне обслуговування становить більше 4000, що вказує на те, що деякі автомобілі зверталися на сервіс неодноразово. 

Наразі сервіси забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками. Це означає, що навіть «найстарші» автомобілі неодмінно отримають швидкий та якісний ремонт або обслуговування, адже ми маємо досвід роботи з такими автомобілями.

Так, найстарішим автомобілем, який звернувся на офіційний сервіс став Opel Vivaro 2004 року випуску, що належить національній поліції. У свою чергу є рекордсмен і по пробігу – ним став PEUGEOT Boxer 2014 року випуску, що належить медичній установі. На одометрі даного автомобіля значилося 740 тисяч кілометрів пробігу. При цьому варто зазначити, що жодних суттєвих несправностей таких  великих і складних вузлів як двигун, трансмісія, електросистема тощо, на автомобілі не зафіксовано.

Таким чином, аналізуючи роботу за рік та типові звернення за обслуговуванням та ремонтом по програмі безкоштовного ремонту автомобілів від  Stellantis Україна, була змога проаналізувати типові несправності автомобілів, визначати середній вік авто та рекордсменів по пробігу.

Бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL і надалі продовжать обслуговувати автомобілі критично важливих структур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Де найбільше електромобілів в Україні: опубліковано статистику станом на 1 березня

Верховна Рада ухвалила новий закон, який стимулює перехід на електромобілі