in

За ціною у $14 000: BYD готує компактний кросовер під назвою Yuan UP

Китайський автовиробник BYD анонсував новий доступний електричний кросовер під назвою BYD Yuan UP. Патентні фотографії Yuan UP з’явились в документах Міністерства інформаційних технологій Китаю.

Судячи з опублікованих подробиць, BYD Yuan UP – це компактний електромобіль довжиною близько 4,3 м. Авто приводиться у рух одним електродвигуном, який видає 93, або 174 кінські сили. Цікаво, що Yuan UP має спільний мотор базової моделі з популярним BYD Dolphin. З огляду на його дещо бюджетний зовнішній вигляд, Yuan UP виглядає як аналог кросовера Dolphin, а також BYD Seagull.

Електричні кросовери Dolphin і Seagull від BYD вже отримали шалений успіх у Китаї. Споріднена нова модель може піти їх шляхом. Компанія BYD представила Seagull у березні цього року, і цього року її вже було випущено тиражем у понад 200 000 штук. Крім того, за цей же час BYD виготовив понад 500 000 екземплярів Dolphin.

Схоже, що BYD Yuan UP матиме стартову ціну на рівні 14 тисяч доларів, що дорожче, ніж BYD Seagull з його ціною у 11 тисяч доларів, але нижче ціни Dolphin у 16 тисяч доларів. Враховуючи, наскільки зараз у Китаї росте популярність електричних кросоверів, Yuan UP має намір захопити великий сегмент ринку.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BYD збудує в Узбекистані завод з виробництва електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla представила святкове оновлення для своїх електромобілів: названі нові функції

Париж оголосив війну великим кросоверам та позашляховикам: у чому причина