in

За $21 500: Hyundai готує компактний електричний кросовер під назвою Casper

Hyundai готує електричний кросовер під назвою Casper, який повинен скласти конкуренцію Dacia Spring і Citroën ë-C3 в Європі. Зазначається, що розробники ставлять перед собою за ціль створити машину, яка буде коштувати від 20 000 євро.

Сьогодні Casper з ДВЗ продається на ринку Південної Кореї, але перед європейським дебютом кросовер отримає електричну силову установку і повністю нову зовнішність. Зазначається, що офіційно новинку представлять вже до кінця цього року. Більше того, очікується, що електромобіль надійде у виробництво в липні.

У Франції, де Casper був анонсований керівником французького підрозділу Hyundai Ліонелем Френчем Кео, електромобіль може отримати додаткові субсидії, що знизить ціну кросовера до 18 000 євро. За даними джерел, електромобіль буде вироблятися в Чехії разом з електричною Kona.

Однак за даними Automotive News, електричний Casper буде виготовлятися на заводі Кванджу в Південній Кореї разом з версією з ДВЗ.

Електромобіль Hyundai Casper матиме запас ходу на рівні 200-300 км і буде оснащуватися літій-залізо-фосфатною батареєю. На жаль, на даний момент технічні характеристики новинки компанія тримає у секреті.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hyundai Sonata офіційно повертається на український ринок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У списку два десятки електромобілів: Мінекономіки оприлюднило перелік машин, які в 2024 році підпадають під податок на розкіш

Гібридна Toyota Supra нового покоління буде працювати на вуглецево-нейтральному паливі