in

З екраном замість подушки безпеки: ZF показала унікальне кермо для авто майбутнього

В останні роки складається враження, що автовиробникам не вистачає місць для розміщення екранів у салоні авто, але німецький виробник автокомпонентів, компанія ZF, придумав, як розмістити дисплей у кермі авто майбутнього.

Цікаво, що інженери перенесли подушку безпеки з центральної частини керма на її верхню частину. За словами ZF Lifetec, це звільнило нерухоме місце в центрі керма, роблячи його готовим до “інтерфейсу, схожого на смартфон”. Компанія думає про розміщення центрального екрана або кількох сенсорних дисплеїв. Це дає виробникам автомобілів більше свободи при проектуванні керма без шкоди для безпеки.

Команда, яка стоїть за цим проектом, пояснює, що вільне місце не обов’язково має зайняти цільна сенсорна панель, оскільки там може бути встановлена так звана “гібридна” панель, яка поєднує поворотні перемикачі із сенсорними поверхнями, надаючи інженерам більше простору для встановлення нових органів управління.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Citroen Ami у спецверсії Charleston By Biancone отримав унікальне кермо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen витратить мільярди на розвиток ДВЗ та електромобілів: кому дістанеться більше коштів

Потужністю понад 1000 сил: Piëch показав електричний суперкар за $215 000