in

Які електромобілі найбільше до вподоби китайцям: опубліковано рейтинг

Кількість електромобілів у Китаї невпинно зростає, але оцінки задоволеності споживачів у 2023 році помітно впали в порівнянні з попереднім роком. Це свідчить про те, що автовиробникам є над чим працювати.

Рейтингове агентство J.D. Power опублікувало цьогорічні результати найкращих електромобілів на думку китайців: Zeekr очолив чарт місцевих автовиробників, а Mercedes-Benz займає перше місце серед міжнародних компаній, випереджаючи Tesla.

Дослідження оцінює досвід покупців електромобілів від після 2-12 місяців володіння. Досвід поділяється на три етапи — придбання, використання та післяпродажне обслуговування, які, в свою чергу, поділяються на менші категорії. Цього року дослідження ґрунтувалося на відповідях 5059 власників із 81 великого міста Китаю, які купували електромобілі 49 різних марок.

Середня оцінка загальної задоволеності клієнтів становить 770 із 1000, що на 26 балів нижче, ніж у минулому році. Це зниження пояснюється тим, що покупці мають більші очікування від електромобілів.

Серед вітчизняних брендів найвищий рейтинг отримав Zeekr від Geely (792 бали), з невеликим відривом від нього йдуть Deepal (791) і NIO (789). З іншого боку, до трійки кращих світових автовиробників, на думку китайців, увійшли Mercedes-Benz (794 бали), Tesla (788 балів) і BMW (778 балів).

На думку аналітиків, вдоволеність клієнтів має вирішальне значення для брендів, оскільки підвищення рейтингу призводить до збільшення кількості рекомендацій серед друзів та знайомих, а отже, й збільшення продажів.

Нагаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BAIC Beijing EU7 зможе проїхати 450 км без підзарядки і коштує $22500.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Porsche обіцяють робити дизайн нових електромобілів максимально авантюрним: подробиці

Ближче до України: Ford запустив свою напівавтономну систему керування BlueCruise у Німеччині