in ,

WOG безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги

Компанія WOG долучилася до ініціативи МОЗ та безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги під час карантину. 

На підтримку МОЗ компанія WOG забезпечує пальним медиків Волинської області, щоб вони змогли здійснити 20 тисяч додаткових виїздів під час карантину. Компанія надає пальне для бригад швидкої допомоги, а також для логістичних потреб медичних закладів Волині. 

МОЗ України вдячний за своєчасну допомогу компанії WOG, адже під час карантину суттєво збільшилась кількість виїздів бригад швидкої допомоги. 

«Наша країна, як і увесь світ, опинилась в критичній ситуації. Тому сьогодні надзвичайно важливо, аби уряд і бізнес діяли злагоджено. Ми об’єднуємось із Міністерством та іншими соціально-відповідальними компаніями для того, щоб українці швидше подолати пандемію, і повернулись до нормального життя», — зазначає PR-директор компанії WOG Олена Осипчук. 

В компанії зазначають, що це тільки початок партнерства з МОЗ. Далі будуть анонсовані інші ініціативи, спрямовані на підтримку лікарів, які стали на передову у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в Україні.

Увага!

Матеріал розміщено в рамках безоплатної інформаційної підтримки бізнесів, що допомагають подолати наслідки епідемії коронавірусної інфекції в Україні.

Якщо ваша компанія здійснює таку допомогу, буду радий допомогти поширенню інформації про це.

З повагою, Євген Муджирі, головний AUTOGEEK
editor@autogeek.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

“Тримайте дистанцію”: Volkswagen та Audi змінили логотипи на період коронавірусного карантину

ОККО профінансує 50 000 перевезень медпрацівників через сервіси Uber, Uklon та Bolt