in

Все через електромобілі: BMW знову змінює логіку назв своїх популярних моделей

Протягом багатьох років компанія BMW використовувала певну номенклатуру для класифікації своїх моделей. Перша цифра вказувала на сегмент модельної серії, тоді як наступні дві цифри представляли об’єм двигуна в літрах, по суті вказуючи на ієрархію потужності в діапазоні. Буква в кінці позначала технологію живлення двигуна.

Автомобілі з бензиновим двигуном і системами впорскування мали букву “i”, тоді як дизельні двигуни позначалися буквою “d”. Буква “e” означала енергоефективність, і тепер застосовується у випадку гібридів. Однак бренд відмовляється від літери “i” на бензинових авто, залишивши її виключно для електромобілів.

Відмова від використання літери “i” на бензинових автомобілях почалася з появою BMW i3. Нова тенденція прослідковується і у випадку з i4, i5, i7 та iX. Тепер німецький автовиробник підтвердив, що в майбутньому він припинить використовувати “i” на авто з ДВЗ.

“Історично склалося так, що незважаючи на те, що наша інтерпретація BMW завжди була різною, наразі ми сказали, що хотіли б зберегти його як підпис, щоб вказувати, що ви керуєте електромобілем, і це була наша логіка”, – заявив Бернд Кьорбер, старший віце-президент з управління брендами та продуктами BMW. Таким чином, зникне плутанина між такими автомобілями, як BMW i5, який повністю електричний, і BMW 540i, який не є таким.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Stellantis інвестує у розробку нових ДВЗ, що працюватимуть на етанолі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $33 000: електричний кросовер Cadillac Optiq розкрив усі подробиці

На честь Бетмена: Pininfarina представила одразу два “таємничі” гіперкари