in

Volkswagen озвучив нові цілі: 4000 фірмових зарядних станцій до 2025 року

У 2021 році концерн Volkswagen відкриє на території Німеччини 700 нових зарядних терміналів.

На сьогодні зарядна мережа Volkswagen у Німеччині налічує 1200 терміналів. У 2021 році до них приєднаються ще 750 нових. В цілому до 2025 року концерн планує встановити на своїх об’єктах 4000 терміналів. Йдеться про пристрої змінного струму на 11 кВт, постійного струму на 22 кВт та перші «швидкісні» термінали потужністю до 300 кВт, велика частина яких буде загальнодоступною.

«Якщо ми хочемо швидко поширювати електромобілі, нам потрібно значно більше зарядних пунктів у Німеччині та Європі. З цієї причини всі гравці ринку повинні докласти свої зусилля у майбутньому році », – підкреслив член правління Volkswagen Томас Ульбріх.

До розвитку зарядної інфраструктури концерн спонукав вихід на ринок електромобілів Volkswagen ID.3 та ID.4. Найбільший парк – 500 зарядок встановлений у Вольфсбурзі. Як стверджують у компанії, енергія для них надходить лише з поновлюваних джерел.

За останні 12 місяців Volkswagen зареєстрував понад 50 000 «зарядних операцій» на своїх майданчиках. Крім того, концерн має намір змусити кожного зі своїх дилерів встановити, як мінімум, одну зарядну станцію на 11 або 22 кВт.

Також концерн пропонує домашні настінні блоки фірми Elli. За останні три місяці продажі зарядок досягли п’ятизначних цифр. Незважаючи на значні цінники, за домашніми терміналами вже вишикувалася двотижнева черга. Так ID. Charger Connect коштує 599 євро, а ID. Charger Pro – 849 євро.

Крім того, Volkswagen бере участь у розвитку мереж Ionity у Європі, Electrify America у США та CAMS у Китаї.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen розробив «робота-заправника» для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Підсумки 2020 року: Норвегія стала першою країною в світі з часткою проданих електромобілів більше 50%

Треба більше ексклюзиву: гіперкар Koenigsegg Agera RS допрацювали на замовлення клієнта