in

Відео дня: Hyundai Ioniq 5 N вийшов на бій у драг-рейсінгу проти Lamborghini, Rolls-Royce та Mercedes-Benz

Rolls-Royce Cullinan має 6,75-літровий V12, тоді як G63 від Mercedes-Benz оснащений 4,0-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, кросовер від Lamborghini приводиться у рух 4,0-літровим V8. Потужність величних кросоверів становить щонайменше 591, 577 та 627 сил відповідно. З ними змагався Hyundai Ioniq 5 N, який взагалі не має ДВЗ. Але це не завадило йому “покарати” деяких суперників.

Команда CarExpert провела кілька заїздів на прямій довжиною чверть милі, або 402 метри, щоб визначити переможця. Цікаво, що у деяких заїздах електричний кросовер абсолютно не залишив шансів Urus. Через малий пробіг водій Lamborghini не міг скористатися системою трекшн-контролю. Але це, ймовірно, не мало б суттєвого впливу на результат.

Для порівняння, Rolls-Royce подолав чверть милі за 13,29 секунди, Mercedes-AMG G63 пройшов цю ж відстань за 12,59 секунди, що трохи повільніше, ніж 12,43 секунди у Urus. Але все одно бензинові кросовери були набагато повільнішими за Ioniq 5 N, який подолав 402 метри за 11,32 секунди.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Hyundai IONIQ 5 N виїхав на драг-битву проти Lamborghini та Porsche.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

БігМаки возитимуть електромобілями: McDonald’s запускає в роботу вантажівки Volvo VNR Electric

З запасом ходу до 600 км: електричний кросовер Skoda Elroq показали на перших офіційних фото