in

Відео дня: більше сотні електромобілів Tesla проїхали рекордною колоною на автопілоті

В Тайвані власники електромобілів Tesla провели «День автопілота».

Таким чином водії продемонстрували всі функції автопілоту своїх автомобілів.

Ще однією метою заходу став виклик китайській компанії Changan Automobile, яка встановила рекорд Гіннеса, провівши найбільший парад автономних автомобілів. Китайський автовиробник зміг встановити рекорд на тестовій доріжці, використовуючи 55 позашляховиків, які працювали без водія.

https://twitter.com/TeslaOwnersTwn/status/1177982939121872897?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1178373410121904128&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.teslarati.com%2Ftesla-autopilot-day-breaks-guinness-record-video%2F

Після цього група любителів електромобілів під назвою Tesla Taiwan вирішила провести свій захід. Електромобілі згрупували за кольорами у ряди й вони всі разом проїхали на автопілоті. Демонстрація виглядала короткою, але все ж це було вражаюче шоу, яке висвітлювали навіть місцеві ЗМІ.

Нагадаємо, в електромобілях Tesla найближчим часом стануть доступні розширені функції, такі як навігація з автоматичними змінами смуги руху та Smart Summon (дозволяє викликати електромобіль, використовуючи мобільний додаток). За словами Ілона Маска, технологія автономного водіння в Tesla буде доступна в повній мірі вже найближчим часом.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Tesla випустила ювілейне – десяте оновлення програмного забезпечення своїх електромобілів.

З матеріалами: Teslarati

Ще один прикол від Tesla: крутезна “пасхалка” від Ктулху в 10-й прошивці

Електромобільний бум в Україні: підприємці масово переходять на електрокари