in ,

Відео дня: від електропікапа Tesla Cybertruck відлітають деталі прямо на дорозі

Електричний пікап Tesla Cybertruck практично на порозі серійного виробництва, але все ще не зовсім готовий до запуску. У YouTube з’явилося відео, в якому від пікапа, що рухається, відлітає аеродинамічний ковпак та вдаряючись об інший автомобіль, відлітає в небо.

Після дебюту в листопаді 2019 року Cybertruck неодноразово потрапляв у поле зору фотошпигунів та звичайних обивателів. На деяких знімках він не мав аеродинамічних ковпаків на колесах. У новому відео вони є і, як виявилося, не дуже надійно прикріплені.

Не виключено, що у серійного Tesla Cybertruck ковпаки все ж таки будуть, а це на 5-10% більша ефективність, тобто той самий запас ходу із блоком меншої ємності. Останнє у свою чергу означає менший цінник та вагу. Це дуже важливо для електромобіля, особливо такого великого та незграбного як пікап Tesla.

Але судячи з попередніх відео у Cybertruck вони знімні. Момент польоту ковпака зняв відеореєстратор ще одного автомобіля Tesla. Інцидент стався на автостраді в Сан-Франциско, порівняно неподалік заводу Tesla у Фрімонті.

Ковпак, що відвалився від колеса пікапа, виявився просто пластиковою панеллю, яка кріпиться на спицях колісного диска. І хоча він навряд чи може серйозно пошкодити автомобіль, реакція водія на об’єкт, який летить прямо на тебе, може бути непередбачуваною. Потенційними жертвами ковпака можуть стати й пішоходи, які опинилися поряд із Cybertruck.

Tesla має кілька оригінальних конструкцій колісних дисків та безліч аеродинамічних ковпаків, але випадків подібних до цього не було. Можливо, причина в тому, що у Cybertruck ковпаки злегка виступають, утворюючи невелику щілинку для подачі повітря. На великій швидкості кріплення просто не витримали натиску.

Як раніше повідомляв Autogeek, на заводі Tesla у Шанхаї зібрано 2-мільйонний електромобіль.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Одразу чотири плагін-гібриди та два типи кузова: з’явились нові подробиці про Porsche Panamera

За ціною в $7440: британці показали надзвичайно вузький електромобіль Ark Zero