in ,

В Україні почали продавати новий електромобіль MG ZS EV: перший відео огляд

Новий електромобіль MG ZS EV виробник позиціонує як сімейний кросовер, створений для тих, хто прагне отримати та насолодитись всіма перевагами мобільності без шкоди довкіллю, практичності та стилю.

Модель MG ZS EV отримала 5 зірок в краш-тестах за рейтингом EuroNCAP та оснащена комплектом систем безпеки водія MG Pilot. Засоби MG Pilot включають в себе підтримку швидкості, адаптивний круїз-контроль з функцією допомоги в заторах, попередження про можливе фронтальне зіткнення, попередження про перехресний рух позаду, моніторинг сліпих зон, допомога при зміні смуги руху та багато іншого.

Електромобіль MG ZS EV оснащений високопродуктивним електродвигуном, що забезпечує 110 кВт потужності – це приблизно 150 кінських сил, і 350 Нм крутного моменту. На відміну від двигунів внутрішнього згоряння, яким для отримання повної потужності потрібні високі оберти, електродвигуни миттєво досягають повної потужності відразу після старту.

Детальніше – в нашому огляді. В ньому ми спробували проїхати на електромобілі MG ZS EV від Києва до Житомира і назад на одному заряді батареї. Що з цього вийшло – у відео ролику.

Зарядка нового MG ZS EV є надзвичайно простою завдяки портам зарядки CCS та Type 2, встановленим спереду на решітці для зручного доступу. Під час довгої подорожі, MG ZS EV можна швидко зарядити до 80% приблизно за 45 хвилин від швидкого зарядного пристрою постійного струму потужністю 50 кВт. Зарядити автомобіль можна і в нічний час вдома на побутовому зарядному пристрої потужністю до 7 кВт, де повний заряд батареї може зайняти приблизно 7 годин. MG ZS EV працює від літій-іонної батареї з рідинним охолодженням. Пробіг на одному заряді заявлено на рівні 263 кілометрів за циклом WLTP.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Subaru анонсувала новий електричний кросовер Solterra: він виявився двійником Toyota bZ4X

Renault презентували Mobilize Limo: новий електричний седан для таксі та оренди автомобілів