in

В Києві поновили плату за парковку: сплатити можна онлайн через смартфон

Від понеділка у Києві поновили плату за користування паркувальними майданчиками. Тож тепер водіям потрібно бути пильними, щоб не отримати штраф.

Сплатити за паркування водії можуть у застосунку «Київ Цифровий», а саме у розділі «Погодинне паркування».

Сплачувати за паркування водіям потрібно буде лише у разі, якщо вони залишають свій автомобіль на паркувальних майданчиках у будні з 8:00 до 22:00. В інших час, а також на вихідних паркування безкоштовне. 

Щоб не забувати про плату паркування, водії можуть увімкнути у своєму додатку спеціальні сповіщення. Вони будуть щогодини нагадувати, що автомобіль знаходиться на паркувальному майданчику й за е потрібно сплатити. Після 22:00 нагадування будуть зупинені автоматично.

Крім того у застосунку водії можуть запланувати час завершення паркування. Для цього відразу після паркування автомобіля у застосунку  «Київ Цифровий» потрібно натиснути на позначку «годинника» та обрати, коли паркування буде завершено.

Як раніше повідомляв Autogeek, двадцять тисяч водіїв сплатили штрафи за першу добу роботи електронного реєстру з пошуку штрафів із камер автофіксації порушень ПДР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Зможе живити будинок: новий Volvo EX90 стане першим електромобілем бренду з двонаправленою зарядкою

Електромобіль Porsche Taycan відзначив 3 роки існування випуском 100-тисячного екземпляра