in

В Bentley пообіцяли електрифікувати всі свої моделі до 2023 року

Bentley розробила чітку дорожню карту по електрифікації свого модельного ряду.

В компанії пообіцяли, що до 2023 року кожна модель матиме гібридний варіант, а почати планують з Bentayga. До 2026 року під іменем британського бренду вийде повністю електрична автівка.

“Ми ніколи не приховували своїх планів стати лідером в забезпеченні екологічності автомобільної розкоші”, – заявив директор по розробці силових агрегатів Стефан Фішер.

Окрім цього Bentley активно зайнялась програмою досліджень. Вона має на меті добування рідкоземельних мінералів, що використовуються при виготовленні електромобілів, в більш гуманний спосіб, тобто не порушуючи екосистему.

Програма отримала назву OCTOPUS чи “Восьминіг”. Повна ж її назва звучить як “Оптимізація компонентів, тестування і моделювання наборів інструментів для силових агрегатів, які об’єднуються в надшвидкі двигуни”.   

Звичайно, назва OCTOPUS звучить на кшталт спецоперації Джеймса Бонда. Однак вона має сенс, адже “щупальці” цього восьминога проберуться в кожну автівку бренду, зробивши її електричною.

Як раніше повідомляв Autogeek, неймовірний запас ходу та потужна силова установка вже не здатні вразити водіїв, тож автовиробникам для приваблення нових клієнтів потрібно вигадувати нові фішки. Одним з таких автомобілів стала електрична модель Bentley, над якою попрацював дизайнер Джозеф Робінсон.

По матеріалах: cleantechnica.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Як організувати доставку товарів зі складу?

Виглядають футуристично: шпигунські фото електромобілів Lucid злили в мережу до презентації