in

Угода року: Delfast продав службу кур’єрської доставки “Салтівському м’ясокомбінату”

Delfast повністю зосередиться на виробництві і продажах електровелосипедів.

Компанія Delfast, історія якої розпочалася з сервісу екологічної кур’єрської доставки, оголосила про його продаж «Салтівському м’ясокомбінату» (SMK). Сам сервіс відтепер називається Cooker.

SMK викупив у Delfast активи кур’єрської служби, парк електровелосипедів, програмне забезпечення та контракти. Також компанія випустила для сервісу Cooker першу партію з 32 нових електробайків. Надалі стартап планує надавати кур’єрській службі нові моделі своїх електровелосипедів для «ходових» випробувань.

Як повідомляється, продаж кур’єрської служби – це один з кроків стратегії розвитку компанії, який дозволить Delfast зосередитися на виробництві і продажах своїх велосипедів. Зокрема, моделі Delfast TOP, на яку вже зараз припадає 81% продажів.

Стартап екологічної кур’єрської служби Delfast був запущений в 2014 році, а через два роки команда створила власну версію електробайка. У вересні 2017 року електробайк DelFast eBike з запасом ходу 380 км вивели на Kickstarter, де стартапу далося зібрати $165 тисяч.

Продавати електробайки власної конструкції DelFast почав ще наприкінці 2016 року. За словами представників компанії, після спалаху коронавірусу попит на електровелосипеди збільшився у декілька разів. У другому кварталі 2020 року продажі підскочили відразу на 405% і на 222% за останні три місяці. За останніми даними, в цьому році обсяг продажів компанії вже склав $2 млн, тоді як за весь 2019 рік – $552 тис.

У листопаді цього року стартап знову оголосив збір коштів. Цього разу на найбільшій краудфандінговій платформі Fundable, яка допомагає малому бізнесу залучати капітал. За допомогую спонсорів сподіваються зібрати $3 млн на запуск власного виробництва електроволосипедів в Україні.

Як раніше повідомляв Autogeek, українські електробайки Delfast прийняті на службу до поліції Мексики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці продовжують скуповувати автомобільний секонд-хенд: плюс 32.2 тисячі старих легковиків за місяць

Hyundai знову відкликає електромобілі та гібриди: цього разу через несправні гальма