in

У популярного в Україні електромобіля знову виявили критичну ваду: розпочато розслідування

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) почало розслідування щодо приблизно 51 500 кросоверів Volkswagen ID.4 2021-2023 модельних років. Мова йде про самовільне відкривання дверей під час руху авто, вже відомо про 12 подібних випадків.

За даними Управління з розслідування дефектів, двері відчинялися через несправність дверної ручки. Зазначається, що автовиробник раніше вже оголошував процедуру відкликання. Ці відкликання стосувалися “дверних ручок, які не відповідають заводським специфікаціям захисту від проникнення води”.

Хоча це може здатися відносно незначною проблемою, у відкликаннях зазначено, що “двері можуть несподівано відкритися, коли транспортний засіб рухається зі швидкістю нижче 15 км/год”. Проблема виникає через друковану плату, яка може бути пошкоджена вологою. У деяких випадках автомобілісти також повідомляли про дверні ручки, які не дозволяють їм увійти або вийти з автомобіля.

Volkswagen намагався вилікувати проблему шляхом оновлення програмного забезпечення, а також перевіркою кожної дверної ручки. Якщо проблема була виявлена, несправну дверну ручку потрібно було замінити.

Схоже, деякі з проблемних елементів все ж залишились на авто, чиновники в США знову розпочали розслідування щодо ефективності попередніх шляхів вирішення проблеми.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, заряджений мінівен Volkswagen ID.Buzz GTX показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Як працює салонний фільтр в електромобілях та чому його важливо міняти вчасно: ключові поради

З запасом ходу понад 300 км: Toyota розпочне продажі електричних вантажівок