in

У Канзасі побудували «нескінченну» розв’язку у формі стрічки Мебіуса: як вона працює

На двосмуговій кільцевій розв’язці у формі стрічки Мебіуса потрібно просто рухатися без зупинки.

На початку грудня на одному з перехресть американського міста Хейс, штат Канзас, відкрилася двосмугова кільцева розв’язка у формі знаку нескінченності, на якій немає жодного світлофора. Перед перехрестям водій повинен дати дорогу автомобілям, а заїхавши на розв’язку, просто рухатися в потоці, не зупиняючись.

Поява в місті першої кільцевої розв’язки викликала велику кількість схвальних відгуків серед водіїв, хоча деяким ще складно орієнтуватися на ній. У мерії вважають, що через вісім-дев’ять місяців водії звикнуть та зможуть краще орієнтуватися. Допомогти їм у цьому вирішили за допомогою декількох відеороликів, опублікованих на веб-сайті проекту. У них автомобілістів навчають орієнтуватися на подвійному круговому перехресті, включаючи праві та ліві повороти, а також руху та розвороти.

Як зазначила віце-мер міста Сенді Джейкобс після тижневого спостереження за трафіком в районі розв’язки, працює «стрічка Мебіуса» дуже ефективно вже й зараз. Вона й сама проїжджає по ній до десяти разів на день та дуже тішиться таким покращенням міста.

До кінця 2021 року на цій магістралі міста Хейс завершиться будівництво ще трьох розв’язок. Загальна вартість проекту North Vine складе 13.1 мільйонів доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, у США побудували «сонячну» дорогу для безкоштовної зарядки електромобілів.

За матеріалами: Hays Post

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Компанія Vmoto Super Soco готує новий електричний мотоцикл: опубліковано тизер

Поліція контролюватиме якість українських доріг: патрульні отримали 30 пересувних лабораторій