in

У Канаді побудують завод комплектуючих для батарей майбутніх електромобілів Ford

Ford, SK та південнокорейський виробник катодів EcoProBM оголосили про новий спільний проєкт, у рамках якого в Беканкурі, Квебек, побудують завод з виробництва катодного матеріалу. Інвестиції у майданчик EcoPro CAM Canada LP складуть 885,5 млн доларів США.

Він вироблятиме високоякісний нікель-кобальт-марганцевий (NCM) матеріал для акумуляторних батарей, якими комплектуватимуть майбутні електромобілі Ford.

Очікується, що виготовлені з його використанням блоки забезпечать більшу продуктивність та пробіг без підзарядки. Зокрема завдяки використанню технології градієнта оболонки ядра EcoPro (CSG). Запустити виробництво планують у першій половині 2026 року та збільшити обсяги до 45 000 тонн на рік.

Як заявив Ford, будівництво заводу вже розпочалося. Під нього відведено ділянку площею 280 тисяч квадратних метрів. Проєктом передбачено шестиповерхову будівлю технологічного центру, в якому проводитимуть дослідження та розробки, спрямовані на підвищення безпеки та продуктивності акумуляторів.

Також фахівці центру, а це близько 345 осіб, займатимуться підвищенням продуктивності та мінімізацією впливу виробничого процесу на довкілля.

Ford та SK вже мають декілька «батарейних» заводів на території США, які мають забезпечити успішну реалізацію електричної стратегії бренду. Окрім виробництва акумуляторних елементів, компанії мають намір побудувати весь ланцюжок постачання акумуляторів у Північній Америці.

Як раніше повідомляв Autogeek, опубліковані вражаючі фото наслідків пожежі на поромі, що перевозив електромобілі.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Курйоз дня: безпілотний електромобіль Chevrolet Bolt EV застряг у свіжому бетоні в Сан-Франциско

Покупці електричних пікапів схожі на тих, хто раніше вибирав їхні бензинові версії, – дослідження