in

У Honda підтвердили, що працюють над створенням спортивного електромобіля

З тих пір, як Acura завершила виробництво попереднього покоління NSX наприкінці 2022 року, часто постають питання про те, чи відробить Honda у майбутньому цю культову модель вже у еру електромобілів.

Генеральний директор Honda Тосіхіро Мібе підтвердив, що науково-дослідний відділ його компанії активно вивчає ідею електричного спортивного автомобіля, і він особисто сподівається, що така машина стане реальністю. Тим не менш, він визнає, що остаточний вердикт щодо серійного випуску цієї потенційно захоплюючої моделі ще не прийнятий.

Мібе також зазначив, що компанія “хорошо аналізує” поточні електричні спортивні машини, але відмовився назвати будь-яку з моделей, на які вона спиратиметься.

“Перший пріоритет у створенні таких авто полягає в тому, щоб ними було цікаво керувати, незалежно від того, яку трансмісію вони використовують”, – сказав Мібе.

Варто зазначити, що генеральний директор японського автовиробника раніше вже натякав на випуск концептуального купе Prelude і NSX другого покоління ще до їх офіційного оголошення.

Чи вирішить Honda відродити модель NSX, ще невідомо. Однак у минулому цей спортивний автомобіль використовувався для підкреслення ефективності силової установки та трансмісії бренду, а новий концепт-кар Prelude доводить, що компанія готова заробити на ностальгії прихильників бренду.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Honda Prologue розкрив ціни та характеристики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Супертест для 11 електромобілів виявив лідерів за запасом ходу: весь список і результати

Електромобіль Citroen Ami у спецверсії Charleston By Biancone отримав унікальне кермо