in

Третій рік поспіль: переможцем премії “Автомобіль року 2024” визначено електромобіль

Експертне журі оголосило переможця у конкурсі “Автомобіль року 2024”. Перше місце у голосуванні виборов електромобіль Renault Scenic E-Tech.

Електричний кросовер отримав сумарно 329 голосів від журі, що складається з 59 журналістів, які представляють 22 країни, друге місце зайняв седан BMW 5-Series з 308 голосами. Peugeot 3008 набрав 197 балів, тоді як Kia EV9 зайняв четверте місце (190 пунктів), Volvo EX30 – відповідно п’яте (168 балів).

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль переможцем у конкурсі стає електромобіль. Минулого року перемогу святкував компактний кросовер Jeep Avenger, а роком раніше – Kia EV6.

Брати участь у конкурсі “Автомобіль року” можуть лише нові покоління авто, рестайлінгові та технічно оновленні моделі не допускаються.  

Статут конкурсу “Автомобіль року” говорить, що основними критеріями, за якими журі оцінює автомобіль, є такі: загальний дизайн, комфорт, безпека, економічність, керованість і загальна придатність до експлуатації, функціональність, загальні екологічні вимоги, задоволення водія та ціна. При цьому технічні інновації та співвідношення параметрів ціни та якості є основними факторами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, усі нові автомобілі у Європі з липня 2024 року отримають чорний ящик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Apple CarPlay можна буде вивести одразу на два екрани: які машини отримають нову функцію

Від $13 900: електромобіль BYD Dolphin EV показали у спеціальній версії