in

Apple CarPlay можна буде вивести одразу на два екрани: які машини отримають нову функцію

Майбутнє оновлення iOS 17.4 для продуктів Apple принесе суттєве оновлення користувачам Apple CarPlay. У компанії кажуть, що всі машини, що мають цифрову панель приладів та екран мультимедіа, отримають нову функцію у своїх автомобілях. Нове налаштування, описане Apple як “новий досвід панелі приладів”, дозволяє водіям вибирати, який формат відображення карти на сенсорному екрані інформаційно-розважальної системи та панелі приладів їм хочеться бачити.

“Користувачі зможуть міняти бажаний тип відображення між головним екраном і екраном панелі приладів, натиснувши кнопку конфігурації карти у верхньому правому куті головного екрана Карт”, – йдеться в описі оновлення.

Відтепер CarPlay також дозволить користувачам перемикатися між переглядом карти на рівні вулиці та з висоти пташиного польоту в автомобілях за допомогою одного екрана. Як наслідок, водії тепер можуть мати більш розширений функціонал карт з покроковими вказівками, розташованими перед ними, на відміну від звичайного режиму огляду, який з’являється на цифровій панелі приладів.

Хоча Apple Maps багатьом не подобається (багато людей віддають перевагу Google Maps), компанія робить усе, що в її силах, щоб зробити Apple Maps більш зручним продуктом, особливо в автомобілях.

Можливо, зручність Google Maps є причиною, чому автомобілісти віддають перевагу їй для навігації по незнайомій території. Наприклад, система може здійснювати навігацію в режимі офлайн, що дуже допоможе, якщо ви не підключені до Інтернету. Користувачі Apple Maps просили про це протягом деякого часу, і Apple нарешті зробила підтримку офлайн-карт доступною в iOS 17.

Наразі iOS 17 перебуває на стадії бета-тестування, і очікується, що вона стане доступною для споживачів у березні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ATUOGEEK, Apple планує показати власний електромобіль у 2028 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Інженери Tesla придумали, як підвищити ефективність батареї вже випущених машин: яких змін варто очікувати

Третій рік поспіль: переможцем премії “Автомобіль року 2024” визначено електромобіль