in

Третій ряд сидінь в Model Y: Tesla показала, як це виглядатиме

Tesla вперше показала, як виглядатиме семимісний варіант електричної Model Y.

Цю версію компанія обіцяла своїм клієнтам ще з моменту запуску моделі у 2019 році і зараз відкрила можливість бронювання такої автівки.

При тому що багато людей скептично поставились до ідеї третього ряду сидінь у невеликому кросовері і не вірили, що він туди поміститься. В Tesla в свою чергу заявляли, що легко справляться з цим завданням.

При замовленні семимісної Model Y вартість машини зростає на 3 000 доларів. За ці гроші клієнт отримає декілька нових функцій:

  • сидіння в третьому ряду;
  • легкий доступ до третього ряду;
  • зарядка через USB-C;
  • регульовані спинки;
  • другий і третій ряди сидінь складаються для створення максимального простору в автівці.

Офіційно Tesla ще не розміщала жодного відео з новою комплектацією автівки. Проте продавці електромобіля активно ним діляться з потенційними клієнтами.

На ролику добре видно, як будуть розміщені крісла, але, на відміну від другого ряду сидінь, компанія ні разу не продемонструвала, як пасажир там сидітиме і наскільки зручно йому буде.

З самого почату на сайті компанії значилось, що семимісна Model Y підійде для семи дорослих, тепер же там вказано просто для семи людей. Це більш правдоподібно, адже на маленьких кріслах краще розмістяться саме діти і така машина добре підійде великим сім’ям.

Як раніше повідомляв Autogeek, кросовер Tesla Model Y компанія виводить на ринок за локальним принципом: продажі моделі у регіонах стартують тільки після того, як налагоджено місцеве виробництво. У Китаї за серійний випуск кросовера відповідає завод у Шанхаї. Протягом останніх дев’яти місяців Tesla готувала майданчик до виробництва Model Y. У результаті завод, який відкрився лише рік тому, збільшився більш ніж удвічі.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Непогано для стартапа: Workhorse Group отримала замовлення на понад 6 000 електрофургонів

85-річний астронавт вперше сів за кермо електромобіля Porsche Taycan і поділився враженнями