in ,

Tesla розробляє електричний автобус: зʼявилося перше відео

У мережі опублікували відео того, що називають новим транспортним засобом Tesla для компанії Boring Company, яка також належить Ілону Маску. Це відео підтверджує нещодавню заяву Маска про те, що Tesla планує електрифікувати ще два сегменти: великовантажні вантажівки та міський транспорт із високою щільністю пасажирів. За інформацією Electrek, обидва перебувають на стадії розробки та мають бути представлені у 2024 році.

Раніше Маск говорив, що Tesla побудує електричний мікроавтобус на базі Model X, але цього так і не сталося. Також обговорювався пасажирський фургон для Boring Company. Наразі ця компанія обслуговує швидкісний тонель під Лас-Вегасом, використовуючи Model X та Model Y, але 12-місний електромобіль був би куди ефективнішим.

Раніше компанія Boring випустила рендер електробусу Tesla. Пізніше з’явилися чутки, що вже будується прототип, а потім Джейкоб Орт із Лас-Вегасу опублікував відео за його участю. Опосередковано на його приналежність Tesla вказує фірмове кермо бренду, але офіційного підтвердження справжності відео немає.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla може побудувати у Європі другий завод.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Як подовжити життя автоматичної коробки передач

Електромобілі Hyundai Ioniq 5 та Kia EV6 стали обʼєктами нового розслідування в США: в чому причина