in

Tesla повертає безкоштовну зарядку на станціях Supercharger, але не для всіх

Компанія Tesla вирішила повернути безкоштовну зарядку на станціях Supercharger.

Tesla має намір завершити 2020 рік з 500 тисячами доставлених автомобілів. Для досягнення цієї мети у четвертому кварталі компанії необхідно поставити більш ніж 181 тисячі автомобілів, на 40 тисяч більше, ніж у рекордному третьому кварталі цього року.

За інформацією Electrek, у електронному листі до співробітників голова Tesla Ілон Маск написав, що компанії необхідно збільшити виробництво, щоб виправдати очікування. Визвати зацікавленність з боку клієнтів вирішено новим стимулом: покупцям з США, які ще не отримали свої автомобілі, обіцяно рік безкоштовної необмеженої зарядки на станціях Supercharger.

Під акцію потрапляють автомобілі Model 3 та Model Y (за винятком Standard Range) замовлені у період з 12 по 31 грудня та доставлені до 31 грудня 2020 року.

Tesla й раніше вдавалася до цього способу стимулювання для збільшення кількості поставок наприкінці кварталів. Як повідомило видання, у минулому кварталі компанія запропонувала додаткові 1000 безкоштовних миль (1 609 км) зарядки для автомобілів, доставлених до кінця року.

Справа в тому, що до фінансового звіту Tesla включає тільки ті автомобілі, які доставлені та передані клієнтам. Все, що залишилося на складах на фінансові показники автовиробника не впливає. Саме тому компанія прагне завершувати кожен квартал з максимальною кількістю поставок.

Як раніше повідомляв Autogeek, cплячі змії зупинили будівництво заводу Tesla під Берліном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ювілей та рекорд: зібрано мільйонний екземпляр кросовера Porsche Cayenne

Шанувальникам ДВЗ на радість: Lamborghini та Bugatti залишатимуть бензинові двигуни «якомога довше»