in

Tesla отримала рекордно низьку долю ринку: у США за квартал продали понад 300 000 електромобілів

Електромобілі у Сполучених Штатах у третьому кварталі 2023 року завоювали долю у 7,9% від усіх проданих нових авто.

За даними експертів, у третьому кварталі в Сполучених Штатах було продано понад 300 000 нових електромобілів, що на 49,8% більше, ніж у третьому кварталі 2022 року. Tesla продовжує домінувати на ринку електромобілів, але її частка на ринку почала падати. У першому кварталі 62% усіх нових електромобілів, проданих у США, були з логотипом Tesla. У третьому кварталі ця цифра впала до 50% – найнижчого рівня за всю історію спостережень.

Дані показують, що багато виробників автомобілів повідомили про значне збільшення продажів електромобілів у третьому кварталі порівняно з минулим роком. У Volvo, Nissan, Mercedes-Benz і Hyundai спостерігалося збільшення продажів на понад 200% Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, ADAC перевірив реальний запас ходу 71 електромобіля.завдяки розширенню модельної лінійки.

За винятком таких брендів, як Tesla, Fisker, Rivian і VinFast, які не продають нічого, крім електромобілів, у BMW була найбільша частка продажів електромобілів серед усіх основних автовиробників – 15,6%. Очікується, що кількість доступних електромобілів на ринку США подвоїться до 2027 року, і тому, ймовірно, продажі продовжуватимуть зростати.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, ADAC перевірив реальний запас ходу 71 електромобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Технології від Google та “свіжий” дизайн: Nissan оновив кросовер X-trail на ринку США

З 7,6 літровим двигуном на 1100 сил: Delage розпочав випуск гібридного гіперкара D12