in

Що ще нового з’явилося для відвідувачів EV Forum 2019

Що ще нового з'явилося для відвідувачів EV Forum 2019

31 жовтня 2019 у ВЦ Klitschko Expo пройде Третій український EV Forum для B2B, присвячений комерційному електротранспорту, «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу».

Мета — створити ефективний майданчик для спілкування фахівців, зацікавлених у збереженні та розвитку комерційного електротранспорту в країні та у бізнесі.

Формат: одноденний інтенсивний захід, де провідні бізнес-структури даної сфери розкриють робочі й реальні бізнес-кейси. Форум дозволить особисто поспілкуватися з організаціями, які вже перевели частину автопарку на електротранспорт і можуть поділитися досвідом та реальними цифрами.

Для кого? Для власників, керівників і топ-менеджменту компаній з власним автопарком, а також для керуючих комерційною нерухомістю.

Протягом форуму буде розкрито теми законодавчих ініціатив, комерційного використання зарядної інфраструктури, перспектив розвитку, громадського електротранспорту, а також практичні кейси, прогнози і тенденції.

За підтримки Міністерства інфраструктури України, КМДА, ВРУ та Держенергоефективності України.

В рамках форуму вже підтвердили участь такі компанії:

Автопартнер«АВТ Баварія», офіційній автопартнер форуму з доповіддю, яку представить Тимофєєв О.Б.

“EV-UA” Арсеній Абдураїмов  – Голова правління Української Асоціації учасників ринку Електромобілів з доповіддю на тему: “Залучення інвестицій, як метод стимулювання розвитку ринку електричного комерційного транспорту в Україні”.

Любарский Іван Вікторович  – генеральний керівник «IRS Groupe»,  доповіддю на тему: “Статистика та розвиток комерційного транспорту в Україні”.

«ІНФОКОМ ЛТД» з доповіддю на тему: «Комерційне використання зарядної інфраструктури. Робочий кейс на прикладі мережі UGV Chargers», яку представить керівник напрямку електрозаправних станцій Тихонов Ю.В.

ТОВ «Зелене Коло» з доповіддю на тему: «Ефективний інструмент міської логістики», яку представить голова компанії Гребенюк О.П.

Elecar Group з доповіддю, яку представить керівник Недайборщ В.І.

Модератор форуму – Марина Китіна – експерт з електромобільної галузі, відповідальний секретар Робочої Групи з розвитку електромобільності Міністерства інфраструктури України та співзасновник першої електромобільної премії e-Mobility Award.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Що ще нового з'явилося для відвідувачів EV Forum 2019
Майже як GTI: Volkswagen анонсував "заряджену" версію електромобіля ID.3

Майже як GTI: Volkswagen анонсував “заряджену” версію електромобіля ID.3

200 км без підзарядки: що відомо про новий електромобіль Mazda

200 км без підзарядки: що відомо про новий електромобіль Mazda