in

Серед “гонщиків” особливим попитом користується електромобіль: названі авто, які отримують найбільше штрафів у США

Нове дослідження, проведене страховою компанією Insurify, показує, що транспортним засобом із найбільшим відсотком штрафів за перевищення швидкості в США є BMW i3.

На основі даних, наданих споживачами, 17,6 відсотків власників маленьких електричних хетчбеків хоча б раз отримували штрафи за перевищення швидкості. Цікаво також відзначити, що, коли справа доходить до брендів, американські компанії повністю відсутні в списку 10 автовиробників з найбільшою кількістю штрафів за перевищення швидкості.

Насправді Insurify повідомляє, що п’ять брендів першої “десятки” з “найшвидшими” водіями є японськими, три – німецькими та два – корейськими.

Infiniti має найвищий відсоток водіїв із найбільшою кількістю штрафів з показником 8,7 відсотка, що значно перевищує середній показник по країні (7,1 відсотка). Scion зайняв друге місце, приблизно 8,4 відсотка водіїв цих авто були оштрафовані за надто швидку їзду.

Volkswagen посідає третє місце (8,3 відсотка), і нікого не здивує, дізнавшись, що водіям Golf GTI (11,1 відсотка) найважче дотримуватись встановленого ліміту. За німецьким брендом у рейтингу також слідують Subaru, Mazda, Audi та Kia.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Triumph показала компактний електричний родстер на базі BMW i3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці все частіше купують автомобілі у “Дії”: опубліковано статистику

Новий електромобіль Xiaomi SU7 зламався через 39 кілометрів: у компанії не змогли визначити проблему