in

Ремонт електромобілів після ДТП виявився дорожчим, ніж звичайних автомобілів – аналітика

Аналітики страхової компанії Mitchell International проаналізували дані щодо вартості ремонту автомобілів післі ДТП. Як з’ясувалося, електричні моделі значно дорожчі у ремонті ніж звичайні бензинові та дизельні.  

Зокрема, як вказано у звіті, канадські та американські власники електромобілів Tesla витрачають на ремонт після аварій в середньому 1600 доларів. Крім того електричній моделі в більшості випадків потребують значної заміни деталей, в середньому 90,75%. У автомобілів з ДВЗ цей показник складає 66,5%.

Також у звіті наведені дані щодо відсотку ремонтопридатних деталей. У електромобілів відновленню підлягають лише 13,49% деталей, а у бензинових та дизельніх автомобілів – 19,2%. До того ж ремонт деталей «електричок» більш витратний за часом.

Але є у електромобілів й свої переваги. Одна з них – здатність продовжувати рух після аварії, щоправда, тільки у випадках коли удар прийшойвся не в задню частину кузова. Тоді як «звичайні» автомобілі у більшості випадків доводиться буксирувати, або навіть траспортувати евакуаторами.

На думку експертів, в подальшому ремонт «батарейних» автомобілів здешевшає, але коли це станеться, поки не відомо.

Як раніше повідомляв Autogeek, у США розслідують минулорічне відкликання майже 49 000 електрокросоверів Ford Mustang Mach-E.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дві електричні версії та відмова від PHEV-гібриду: Mini показав новий кросовер Countryman

Відновлене фінансування на автомобілі Volkswagen під 0.01% річних до 5 років!