in

Половина всіх дилерських центрів Ford відмовились продавати електромобілі наступного року: у чому причина

Трохи більше 50% дилерів Ford у США взяли на себе зобов’язання продавати електромобілі у 2024 році. У Ford визнали, що близько 1550 дилерських центрів компанії вирішили не продавати електромобілі у 2024 році.

На відміну від дилерів Buick, яких у наказовому порядку змусили продавати електромобілі, дилери Ford, які вирішили не інвестувати в інфраструктуру, необхідну для продажу та обслуговування електромобілів, продовжуватимуть продажі авто з ДВС та гібридні машини.

“Коефіцієнти впровадження електромобілів відрізняються по всій країні, і ми вважаємо, що наші дилери найкраще знають свій ринок”, – сказав речник Ford Марті Гансберг.

За його словами, дилери Ford завершили власну оцінку місцевого ринку, і саме тому у 2024 році зареєстровано трохи більше 50% дилерських центрів, які можуть продавати та обслуговувати електричні Ford.

Американські дилери автовиробника побоюються інвестувати приблизно 1 мільйон доларів, необхідних для встановлення швидкозарядних пристроїв постійного струму та навчання персоналу в рамках програм сертифікації Blue Oval.

Відповідно до нещодавнього опитування, дилери Ford вважають, що стратегія роздрібної торгівлі електромобілями компанії зробить їх менш прибутковими.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший електричний пікап Ford F-150 Lightning уже зʼявився в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У власників Rivian великі проблеми: ремонт електромобілів затягується майже на рік

Від $25 000: Toyota розпочала продажі нового електричного кросовера Bozhi 4X