in

Подалі від Китаю: Volvo переносить виробництво електромобілів у Бельгію

Компанія Volvo Car AB почала переносити виробництво китайських електромобілів до Бельгії, оскільки Євросоюз готується ввести мита на китайські електромобілі.

Окрім перенесення виробництва моделей Volvo EX30 і EX90 до Бельгії, автовиробник також може перенести виробництва деяких моделей Volvo до Британії.

Торговельні суперечки між ЄС і Китаєм призвели до шквалу антидемпінгових розслідувань проти Пекіна на тлі звинувачень у несправедливих субсидіях. Очікується, що ЄС повідомить виробникам електромобілів у Китаї вже цього тижня, чи запровадить він тимчасові тарифи з 4 липня, які підвищать імпортні мита вище поточного рівня в 10%.

У Volvo спростували це повідомлення, заявивши, що передчасно говорити про наслідки результатів цього розслідування або про будь-які можливі заходи.

“Рішення також будувати EX30 у Генті відображає наше прагнення виготовляти наші автомобілі там, де ми продаємо їх якомога більше”, – сказав прес-секретар у заяві, надісланій електронною поштою. За даними компанії, раніше повідомлялося про створення додаткових виробничих потужностей в Бельгії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volvo запроваджує для електромобілів новий документ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Топ-10 найкращих тягачів в Україні

Жителі Киргизстана зможуть обміняти свої старі авто на електромобілі: влада країни назвала умову