in

Плагін-гібриди Audi Q7 і Q8 суттєво оновили: більш потужний електродвигун та збільшена батарея

Компанія Audi представила оновлені моделі Q7 TFSI e quattro та Q8 TFSI e quattro. Обидва плагін-гібриди мають оновлений силовий агрегат, який обіцяє зробити їх більш екологічними. Німецькі кросовери отримали новий акумулятор на 25,9 кВт*год. Завдяки збільшеній місткості батареї моделі тепер мають комбінований запас ходу на електриці за циклом WLTP до 85 км.

До батареї додається 3,0-літровий шестициліндровий двигун і модифікований електромотор, інтегрований у восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Ця установка дає варіантам 55 TFSI e quattro комбіновану потужність у 389 к.с. і 600 Нм крутного моменту. З ним кросовери можуть розганятися від 0 до 100 км/год за 5,7 секунди.

Якщо цього недостатньо швидко, 60 TFSI e quattro має “новий розроблений електродвигун”, що дозволяє збільшити загальну потужність до 483 к.с. і 700 Нм крутного моменту. Завдяки додатковій потужності час розгону від 0 до 100 км/год скорочується до п’яти секунд.

Оновлені кросовери від Audi мають обмежену електронікою максимальну швидкість на рівні 240 км/год. Кросовери також підтримують зовнішню зарядку потужністю до 7,4 кВт, що дозволяє повністю зарядити тяговий акумулятор за три години і 45 хвилин.

Оновлені гібриди Q7 і Q8 будуть представлені наприкінці цього місяця. Ціни в Німеччині починаються з 85 500 євро за Q7 55 TFSI e quattro та 92 900 євро за Q8 55 TFSI e quattro. Ціни на більш потужну версію стартують з позначки у 96 000 євро.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Audi RS E-Tron GT готується до оновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Все через електромобілі: Subaru знімає з виробництва Legacy

“Заряджений” електромобіль Tesla Model 3 Performance показали офіційно