in ,

Перший поза Китаєм: виробник електромобілів Nio відкриває завод в Угорщині

Перший виробничий закордонний майданчик китайського стартапу розташований в Угорщині.

Китайський електромобільний бренд Nio оголосив про відкриття першого заводу за межами Китаю. Вже з вересня 2022 року автомобілі бренду випускатимуть у Будапешті, Угорщина. Новий завод площею 10 000 квадратних метрів будують у східній частині міста, у районі під назвою Пешти. Окрім електромобілів, там збиратимуть станції швидкої заміни акумуляторів для європейського ринку.

Експансія Nio у Європу розпочалася у вересні 2021 року з постачання перших електромобілів до Норвегії. Наступним кроком буде вихід на ринки Німеччини, Данії, Швеції та Нідерландів. Автомобілі для цих ринків вироблябимуть в Угорщині.

Також компанія уклала угоду про співпрацю з британським нафтогазовим гігантом Shell, у рамках якої заплановано будівництво 4000 станцій швидкісної заміни акумуляторних блоків у всьому світі. Чверть з них встановлять на території Китаю.

Nio – китайська компанія з розробки та виробництва електромобілів. Заснована у 2014 році Вільямом Лі, головою Bitauto та NextEV. Штаб-квартира компанії розташована у Шанхаї, виробничий потужності – у Хефеї та Нанкіні, центр досліджень та розробок – у Пекіні. Також стартапа має офіс в Осло, Норвегія, центр дизайну у німецькому Мюнхені й технічні центи в Сан-Хосе, Каліфорнія та Оксфорді, Велика Британія.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайський електромобіль Nio ET7 вперше піднявся до базової станції на Евересті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Серійну версію китайського конкурента Tesla Model S показали до старту продажів

Ілон Маск не зупиняється: Tesla відзвітувала про випуск 3 мільйонів електромобілів