in

Перше випробування: електричний костюм від BMW здатен розганятися до 300 км/год – відео польоту

Швидкість польоту у костюмі-крилі від BMW досягає 300 кілометрів на годину.

Компанія BMW і каліфорнійське дизайнерське бюро Designworks спільно розробили перший в світі електричний костюм-крило для бейсджампінгу. Унікальність розробки – швидкість польоту, яка досягає 300 км/год. Для порівняння, у традиційному костюмі вона три рази менша.

Домогтися такого приросту швидкості інженерам BMW вдалося за рахунок двох електродвигунів потужністю 10 к.с. кожен, прикріплених до спеціального вуглепластикового наплічника. Карбонові пропелери двигунів обертаються зі швидкістю 25 000 оборотів в хвилину, що дозволяє пілоту розвивати таку значну швидкість. Живляться моторчики від 50-вольтової літієвої батареї, заряду якої вистачає на п’ять хвилин польоту. Разом з батареєю такий наплічник важить 12 кг.

Під час тестового польоту, відео якого компанія виклала в YouTube, рюкзак був на австрійському екстремалові Петерові Сальцманну. Він брав участь у розробці костюма і провів у ньому безліч годин у аеротрубі випробувального центру BMW у Мюнхені. Петер пролетів над Австрійськими Альпами, вистрибнувши з гелікоптера на висоті трьох тисяч метрів. Разом з ним у стрибку брали участь спортсмени у класичних вінгсьютах.

Як раніше повідомляв Autogeek, BMW планує розширення електричної лінійки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мімімішність зашкалює: Nissan винайняв котиків для просування свого міського автомобіля

Volvo інвестує у розробку власних електричних моторів, щоб до 2025 року продажі електромобілів становили 50%