in

Opel готує новий електромобіль за ціною в 25 000 євро: подробиці

Компанія Opel працює над створенням компактного міського електромобіля, який міг би бути меншим і доступнішим за Corsa. З цільовою ціною у 25 000 євро новинка зможе конкурувати з Cirtoen e-C3, Fiat Panda, Renault 5, Kia EV2 і Volkswagen ID.1 та ID.2.

Генеральний директор компанії Флоріан Хюттл зазначив, що створення доступного електромобіля цілком можливе та додав, що в модельній лінійці компанії є місце для меншої моделі, нижче Corsa.

Хоча міський електромобіль під маркою Opel офіційно не підтверджено, ці коментарі свідчать про те, що авто вже може бути на стадії розробки.

Генеральний директор не вдавався в подробиці про шасі меншого електромобіля, але, судячи з арсеналу концерну Stellantis, новинка могла б базуватись на шасі “Smart Car”, або на більш технологічно просунутій платформі STLA Small.

Керівник Opel і Vauxhall натякнув, що ключем до створення компактних електромобілів є розробка “нових енергоємних акумуляторів”, які будуть дешевшими, легшими та меншими за розміром. Це дозволить міському електромобілю від Opel поєднувати невеликі розміри з пристойним запасом ходу та внутрішнім простором, не будучи занадто дорогим.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий Opel Astra отримав отримав повністю електричну версію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Названі найбільш популярні електромобілі в Україні: які авто частіше купували у жовтні

Водії зможуть сплачувати штрафи за адміністративні правопорушення в “Дії”: як це працює