in ,

Новий електричний мінівен Hycan V09 отримав запас ходу 750 км

Китайський електромобільний бренд Hycan, заснований 2019 року GAC Group та Nio Inc., представив мінівен V09 із запасом ходу 750 км. На ринку він має конкурувати Denza D9, який у Китаї продається з травня 2022 року.

Зовні Hycan V09 виглядає досить громіздко, особливо в передній частині з величезними закритими гратами радіатора, підкресленою масивними хромованими вставками. На кормі виділяються масивний спойлер, наскрізна вигнута смуга ліхтарів та хромований декор. На фото видно вбудований панорамний люк у даху. Їх може бути два. Також для мінівену запропоновано кілька варіантів багатоспицевих колісних дисків.

Габаритна довжина мінівену – 5215 мм, ширина – 1967 мм, висота – 1910 мм. Розмір колісної бази – 3170 мм, на 60 мм менше, ніж у Denza D9.

У салоні три дисплеї: панель приладів, центральний дисплей та розважальний екран із пасажирського боку. Кермо – з урізаним у нижній частині ободом. На центральній консолі – бездротова зарядка для мобільного телефону. Сдіння заднього ряду з електрорегулювання за 14 параметрами, 8-точковим масажем і 4-поперековою опорою. Плюс до цього заявлені 3-ступінчасті обігрів та вентиляція. Також у розпорядженні пасажирів другого ряду стельовий екран, холодильник, кондиціонер та панорамний люк у даху.

У рух Hycan V09 приводить синхронний електродвигун із постійними магнітами потужністю 275 к.с. Акумуляторна тягова батарея зі щільністю зберігання енергії 257 Вт·ч/кг забезпечує запас ходу до 750 км. 800-вольтова система мінівену підтримує швидкісну зарядку, що дозволяє за 5 хвилин поповнювати заряд на 200 км шляху.

У стандартному оснащенні заявлені радар міліметрового діапазону (у передній решітці) та лідар на даху. Вартість мінівену не озвучено. Старт продажів очікується у другій половині року.

Як раніше повідомляв Autogeek, зменшену версію позашляховика Jeep Wrangler перевели на електротягу та продають за $1700.

За матеріалами: CarNewsChina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За перше півріччя 2023 року в Україні придбано 12 600 електромобілів: топ-5 нових та вживаних моделей

Перший електромобіль від Suzuki помітили під час випробувань