in

“Ніяких електроланосів”: в Україні планують будувати якісні вітчизняні електромобілі

Україна може почати виробництво недорогих, але якісних електромобілів.

За словами заступника міністра енергетики і захисту довкілля Олексія Рябчина, країні для того, щоб реалізувати цю мету, знадобиться участь іноземних інвесторів.  

Рябчин не хоче, щоб на українських заводах збирались автівки по типу Lanos, але на електротязі. Щоб перший український електромобіль був якісним і доступним, країні потрібна підтримка інвесторів з Європи та Азії. Саме вони могли б відкрити в Україні фабрики і налагодити повне виробництво “зелених” автівок.

“Я мрію, щоб Україна виготовила свій перший електромобіль. І це не повинен бути якийсь “електроланос”. Однак для цього потрібні певні зусилля від держави по залученню стратегічних інвесторів з ЄС або з Азії, які відкриють в Україні збірку або повноцінний процес виготовлення машин”, – зазначив чиновник.

При цьому він припустив, що для реалізації цього задуму Україні доведеться відмовитись від певних стимулів на покупки іноземних електромобілів і перенаправити ці бонуси на виготовлені в Україні автівки.

Як раніше повідомляв Autogeek, іще в минулому році вже нині екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував корейській компанії Hyundai відкрити в Україні завод по виробництву електромобілів.

По матеріалах: obozrevatel.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В уряді не виключають перемовини з Ілоном Маском: електрична інфраструктура сама себе не розвине

Експеримент дня: автопілот Tesla виїхав на “зустрічку” через проекцію на деревах