in

Ніяких 14 тисяч бронювань не було: електромобіль Faraday Future FF 91 опинився в центрі скандалу

Каліфорнійський стартап Faraday Future заявив, що оголошення про 14 тисяч бронювань на їхній дебютний електромобіль FF 91 було дещо «оманливими».

Відповідно до оприлюдненої заяви Faraday Future, лише кілька сотень зі всієї кількості бронювань були фактично оплачені, тоді як переважна більшість – були «проявами зацікавленості».

Більше того, Faraday Future також не були чесними й щодо участі Цзя Юетіна в компанії. Відповідно до заяви Faraday Future, «висловлювання деяких співробітників компанії, що описують роль пана Цзя в компанії, були неточними, а участь пана Цзя в управлінні Компанією була більш значущою, ніж те, що представлялося деяким інвестори».

Це зізнання може багато чого коштувати компанії, яка раніше зазнала проблем з фінансуванням й була змушена замінити генерального директора в 2019 році. Однак в Faraday Future вжили заходів для відновлення бізнесу. Так, компанія оголосила, що головний юрисконсульт Джаррет Джонсон «відокремиться від компанії». Крім того, віце-президент Faraday Future з глобальних ринків Цзявей Ван був відсторонений від роботи без збереження заробітної плати, а генеральному директору Карстену Брейтфілду знизили розмір зарплати на 25%.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Faraday Future показала, як буде виглядати представлений у 2017 році концепт компанії під назвою FF 91.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі Tesla до кінця десятиліття стануть лідерами продажів на ринку США: прогноз аналітиків

GM створить невелику електровантажівку на універсальній платформі Lightning eMotors: деталі угоди