in

“Неправильно зрозуміли”: Ford відмовівся від повторних змагань із Tesla Cybertruck

"Неправильно зрозуміли": Ford відмовівся від повторних змагань із Tesla Cybertruck

Ford відмовився брати участь в так званому матчі-реванші по перетягуванню між F-150 і недавно презентованим Ілоном Маском Tesla Cybertruck.

В компанії назвали ідею абсурдною і зазначили, що всі неправильно зрозуміли слова глави лабораторії мобільності майбутнього Ford X Санні Мандра.

Після того, як Мандра написав в своєму Twitter про несправедливість тесту з перетягування, де Cybertruck з легкістю зрушив з місця F-150, і попросив надіслати Маска їм модель для справедливого випробування, директор Tesla з готовністю прийняв виклик.

Однак тепер в Ford говорять, що насправді Мандра не пропонував Маску матч-реванш, а просто вказував на несправедливість і абсурдність такого роду тестів.

“Ми зробили найбільш продаваний пікап в Америці протягом 42 років. Ми завжди прагнемо обслуговувати наших клієнтів, незалежно від того, що говорять або роблять інші. Ми з нетерпінням чекаємо на вихід нового гібридного F-150, який з’явиться в наступному році, і повністю електричного F-150 через кілька років”, – додали в Ford.

Скоріш за все на цьому історія не закінчиться, адже Маск “загорівся” ідеєю матчу-реваншу і хоче довести переваги свого нового електромобіля.

Як раніше повідомляв Autogeek, вже пройшов тиждень, як Ілон Маск презентував новий електричний пікап Cybertruck, але компанію все не перестають тролити за його дизайн і розбите на презентації вікно. Тепер до цього приєдналась і LEGO. В компанії показали власну версію пікапа, який точно не розіб’ється.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
"Неправильно зрозуміли": Ford відмовівся від повторних змагань із Tesla Cybertruck
Китайський електрокросовер Changan CS55 E-Rock виявився ефективнішим за Tesla Model X

Китайський електрокросовер Changan CS55 E-Rock виявився ефективнішим за Tesla Model X

"Не боїться металевих куль": німці потролили Tesla Cybertruck у промо броньованого BMW X5

“Не боїться металевих куль”: німці потролили Tesla Cybertruck у промо броньованого BMW X5