in

“Намагається вбити вас”: співзасновник Apple різко висловився про електромобілі Tesla

Стів Возняк висловився, щодо заяв Tesla про безпілотне керування.

Під час нещодавнього інтерв’ю в програмі CNN This Morning, Стів Возняк, співзасновник Apple, розкритикував компанію Tesla та її заяви про безпілотне керування.

У ранковому шоу, темою якого був штучний інтелект (ШІ), після того, як, так званий «хрещений батько ШІ» кілька днів тому покинув Google, Возняк відповів на запитання про Ілона Маска та Tesla, сказавши, що він заплатив великі гроші американському виробнику електромобілів за невиправдані очікування.

“Я повірив у те, що він (Ілон Маск) сказав, що до кінця 2016 року автомобіль самостійно їздитиме по країні”. Через це, додав: “О, мені довелося перейти на цю модель! Але потім нічого так і не відбулося. Я міг сказати, що це ніколи не пошириться по всій країні. Але тоді він (Ілон Маск) знову сказав: ось, у нас є нова модель з вісьмома камерами, і вона буде працювати по всій країні до кінця 2017 року“.

Співзасновник Apple додав, що він насправді вірив у заяви Tesla про автопілот, але це “навіть не близько до реальності”.

Однак найбільша критика безпілотного керування пролунала через кілька секунд, коли Возняк сказав:

«І, хлопче, якщо ти хочеш, щоб дослідження штучного інтелекту пішло не так, щоб маючи багато очікувань, це намагалося вбити тебе при кожній нагоді — купи Tesla». Це викликало сміх у студії.

Колишній бізнес-партнер Стіва Джобса розповів, що насправді ніколи не зустрічався з Ілоном Маском, але захоплюється деякими речами, які генеральний директор Tesla зробив для світу, наприклад, підштовхнув споживачів до електромобілів. Але, на думку Возняка, це затьмарюється кількома випадками, коли Маск і Tesla звинувачувалися у невиправданих заявах можливостей систем допомоги водієві, встановлених на моделях компанії.

Раніше відомий інженер Apple офіційно заявив, що так званий автопілот Tesla «оманливий» і «небезпечний».

Як раніше повідомляв AUTOGEEK: Tesla покращить систему екстреного гальмування з наступним апдейтом ПЗ

По матеріалам: insideevs.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тільки електрична версія: BMW презентували пʼяте покоління Mini Cooper

Понад 400 км на одному заряді: представлено оновлені Peugeot 2008 та e-2008