Компанія Jetour виводить на український ринок надзвичайно цікаву новинку – гібридний Jetour T1 i-DM, кросовер що підзаряджається від зовнішньої мережі.
Під капотом автомобіля працює бензиновий турбований двигун об’ємом 1,5 літра в парі з електромотором, великою батареєю та гібридною трансмісією 1DHT. Акумуляторна батарея ємністю 26,7 кВт*год, дозволяє проїхати до 117 кілометрів на чистій електротязі, а швидка зарядка – забезпечує відновлення енергії від 30% до 80% лише за 30 хвилин.
У комбінованому режимі витрата пального становить всього 7 літрів на 100 кілометрів, що робить T1 i-DM практичним автомобілем як для міста, так і для далеких поїздок.
Габарити автомобіля підкреслюють його стиль та зручність. Довжина у 4 705 мм, ширина 1 967 мм та висота 1 843 мм у поєднанні з колісною базою 2 800 мм, забезпечують багато простору в салоні і комфортне розташування для п’яти пасажирів. Кліренс у 160 мм дозволяє впевнено долати нерівності дороги та відчувати свободу на будь-якому маршруті.
Окремої уваги заслуговує комплекс інтелектуальних асистентів, які роблять поїздки максимально безпечними та комфортними. Автомобіль обладнано системою моніторингу сліпих зон, асистентами попередження про рух позаду, загрозу зіткнення спереду чи ззаду, системою автоматичного екстреного гальмування та контролю виїзду зі смуги.
Також в автомобілі передбачені технології, що допомагають у щільному трафіку, зокрема, інтелектуальний круїз-контроль та асистент руху в заторах.
Система попередження про небезпечне відкриття дверей покликані захистити пасажирів від випадкових прикрих і не зручних ситуацій, а функції утримання в смузі руху та запобігання виходу з неї, дозволяють відчути стабільність на дорозі навіть під час тривалих подорожей.
В Україні модель доступна у комплектації Prestige за ціною 1 630 000 грн. Гарантія на автомобілі Jetour T1 i-DM становить 72 місяці або 200 000 кілометрів. Перші автомобілі Jetour T1 i-DM надійдуть в Україну вже у жовтні.
Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий кросовер Jetour X50 дебютує в Україні.