in

Monarch Tractor: розумний електротрактор з автопілотом за $50 000 – на що він здатен

Компанія Monarch Tractor показала як буде виглядати її версія електричного трактора.

Розробники наполягають на тому, що це не просто трактор а автономний багатофункціональний сільськогосподарський транспортний засіб.

Електротрактор має невеликі розміри і всього 70 к.с. під капотом. Однак він пропонує вдвічі більший крутний момент, ніж аналогічний транспортний засіб, що працює на дизелі.

Компанія по максимуму нашпигувала його новітніми технологіями, які допоможуть зробити сільське господарство набагато безпечнішим і ефективнішим.

Зокрема, електротрактор може працювати як звичайний трактор з водієм, самостійно в автономному режимі, та виконувати функції в складі автопарку тракторів-роботів.

Також його вже називають розумним трактором 3 в 1. Окрім стандартних функцій трактора він може виконувати роботу всюдихода. Транспортний засіб можливо використовувати в якості генератора.

Трактор має набір засобів для самонавчання і розпізнавання ефективної роботи. У нього є 360-градусні камери та датчики, які допомагають уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами чи предметами. Під час кожного робочого дня він активно збирає та аналізує інформацію про врожай і таким чином може “зрозуміти” стан поля та висаджених на ньому культур.  

Безпосередньо в тракторі ним можна управляти за рахунок сенсорного екрану, а дистанційно це робиться за допомогою додатку у смартфоні.

Вартість такої сільгосптехніки стартує з відмітки в 50 000 доларів. На трактор вже можна оформити бронь, внісши депозит в розмірі 500 доларів. Виробник обіцяє доставку восени 2021 року.

При цьому в Monarch стверджують,що мають шалений попит на електротрактор і в них вже сформувалась ціла черга на нього. Однак скільки точно перед замовлень отримали – не говорять.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія John Deere презентувала нову модель автономного трактора, який буде працювати виключно на електриці. Протягом останніх декількох років бренд уже демонстрував декілька електричних тракторів, але цей буде радикально новим.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дослідження: тільки чверть українських водіїв користується ременем безпеки – статистика по містах

Огляд Porsche Taycan 4S: 10 крутих фішок електромобіля