in

Майбутнє вже настало: безпілотні роботи прийняті на службу до KFC

Мобільні вендингові апарати доставляють їжу в декількох районах Китаю.

Американська мережа швидкого харчування KFC почала використовувати автономні фургони-постачальник китайського стартапу Neolix. Двох таких роботів-безпілотників помітили перед станцією метро недалеко від Шанхаю.

Серійне виробництво безпілотних розвізних фургонів стартап Neolix з Пекіна почав у 2019 році. Спочатку вони замислювалися виключно як дороге логістичне рішення, але в світлі пандемії Covid-19, роботам-фургонам знайшлося інше застосування – безконтактна доставка їжі.

Як написав у своєму Twitter автор фотографій, купити гаряче свіже курча у мобільному ресторані KFC можна просто підійшовши до капсули та розмістивши замовлення на сенсорному дисплеї. Оплачується покупка за допомогою QR-коду.

Автономні роботи-постачальник Neolix використовують автопілот четвертого рівня автономності та 5G. Пересуваються компактні електричні фургони зі швидкістю до 50 км/год, що робить їх ідеальними для міст та районів з високою щільністю забудови. Повного заряду батареї вистачає на 100 км шляху.

Ще один плюс таких фургонів – змінні батареї, що виключає необхідність паркувати капсули на зарядних станціях. Для заміни потрібно менше хвилини і робот може відправлятися працювати.

Як раніше повідомляв Autogeek, суперкар Lamborghini Huracan використали для доставки донорської нирки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Заряджений і кльовий: класичний бус Volkswagen перевели на електротягу та розіграють в лотерею

Електромобіль за 20 тисяч євро: Volkswagen готує два “народні автомобілі”