in

Лише за 8 годин: у Німеччині стартап перетворює авто з ДВЗ на електромобіль

Німецька компанія e-Revolt пропонує послугу з переобладнання бензинових та дизельних автомобілів на електромобілі. Ключова особливість трансформації полягає в тому, що на заміну бензинового, або дизельного двигуна на електричну силову установку потрібно лише 8 годин.

У e-Revolt відзначають, що роблять ставку на модернізації бюджетних машин. Зазначається, що в їх арсеналі програма переробки у електромобілі 42 різних моделей.

Роботи з модернізації оцінені від 12 до 15 тисяч євро, залежно від марки та моделі авто. У e-Revolt зазначають, що новостворені електромобілі зможуть проїжджати від 250 до 300 км на одному заряді батареї. Оскільки комплект для переобладнання використовує виключно болтові кріплення та є модульним, автомобіль, що вже пройшов трансформацію, зможе в подальшому отримати кращу батарею з більшою ємністю.

Процес переобладнання починається з попередньої перевірки автомобіля, щоб переконатися, що його можна переробити на електромобіль. Після цього бензиновий, чи дизельний двигун знімається разом з рештою компонентів, які більше не потрібні. Стартап не викидає старі деталі, або переробляє їх, або повторно використовує в інших проєктах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Британія може відкласти заборону на нові автомобілі з ДВЗ до 2035 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Одразу два електромобілі: Opel розкрив подробиці Combo Electric та Opel Zafira Electric

Потужністю майже 1000 сил: в Україні помітили електричний кросовер Lotus Eletre