in

Китайські електромобілі захоплюють автомобільний ринок Європи: названі лідери продажів

Китайські електромобілі повертають собі перші місця у статистиці продажів нових машин у багатьох країнах Європи. Протягом серпня моделі BYD і MG стали хітами продажів.

Зазначається, що MG демонструє чудову динаміку росту продажів. Так, електричний MG4 увійшов до списку 40 найбільш продаваних машин у Європі. Кросовер MG ZS розташувався трохи позаду, на 44 місці. Загальні європейські продажі бренду в серпні 2023 року майже втричі перевищили показники того ж місяця минулого року: було продано 14 411 одиниць проти 5 338 роком раніше. Минулого місяця MG вдалося за продажами випередити Volvo, Suzuki та Mini.

Минулого місяця BYD у Європі продав 2685 електромобілів. Звіт про продажі по моделях свідчить про значне покращення порівняно з 186 екземплярами, які він поставив у серпні 2022 року. Найбільший у світі виробник електромобілів зазначив, що електричний Atto 3 у Європі обрали 2559 нових власників. Завдяки цьому моделі навіть вдалося перевершити продажі таких автомобілів, як Mercedes E-Class і BMW 5-Series.

Не залишились осторонь і інші китайські бренди. Продажі Polestar, Lotus, Ora, BYD, Great Wall, Nio, Xpeng і MG у середньому зросли на 250%.

Однак не тільки китайські демонструють ріст продажів у Європі. Jeep, Lexus, Cupra та Renault також змогли зафіксувати збільшення обсягів продажів. Компанія Tesla, яка імпортує більшість своїх моделей Model 3 і Model Y, що постачаються в Європу, з Китаю, продала 30 679 машинв у серпні 2023 року. VW також показав ріст у 12 відсотків, але, разом з BMW, Kia та Toyota, їхні відсоткові прирости були нижчими від загального зростання ринку у 22 відсотки порівняно з липнем.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, кросовери склали більше половини всіх продажів у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Визначають звички водія: електробайки Horwin розширили географію присутності в Європі

Електромобіль Volkswagen ID.4 навчився імітувати звуки космічного корабля: як це зробити