in

Китайські безпілотні автомобілі Baidu почнуть курсувати вулицями Каліфорнії

Китайська компанія Baidu отримала дозвіл на тестування безпілотних автомобілів без водія на дорогах штату.

Департамент транспортних засобів Каліфорнії видав китайській компанії Baidu дозвіл на випробування трьох повністю безпілотних автомобілів на певних вулицях міста Саннівейл в окрузі Санта-Клара.

Як повідомили в компанії, для тестування власної системи автономного управління використовуватимуть дві моделі автомобілів: Lincoln MKZ та Chrysler Pacifica. Коли вони з’являться на дорогах, не поточнюється. Відомо, що автомобілі будуть пересуватися повністю автономно, без страховки людиною.

Раніше Baidu почала випробування повністю безпілотних автомобілів на громадських вулицях міста Чанша, провінція Хунань, а також отримала дозвіл на випробування повністю безпілотних автономних транспортних засобів у Пекіні. В цілому компанія тестує 500 безпілотних автомобілів у Китаї та США, але всі вони із оператором на місці водія.

Також компанія пропонує послуги автономного таксі у Чанші, Пекіні та місті Цанчжоу на півночі провінції Хебей. Під час поїздок у салонах безпілотників знаходяться оператори, готові при необхідності взяти керування на себе.

В цілому дозволи на випробування безпілотних автомобілів у Каліфорнії отримали 58 компаній, включно з більшістю великих автовиробників, а також технологічні компанії, такі як Apple. Тільки шість з них, включно з Baidu можуть виводити автомобілі на дороги без оператора в салоні.

Як раніше повідомляв Autogeek, стартап-компанія Nuro отримала дозвіл на комерційне використання безпілотних вантажних шатлів R2 в Каліфорнії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

GM знайшли нового партнера замість Nikola Motors для випуску водневих вантажівок

Автопілот Tesla може стати опцією на автомобілях інших виробників: ведуться переговори