in

Крізь пісок, скелі та пил: відразу три електромобілі Audi RS Q e-tron підкорюють ралі «Дакар 2022»

Електромобіль Audi RS Q e-tron дебютував на ралі «Дакар 2022» й відразу ж продемонстрував, що готовий стати повелителем пустелі.

До гонок долучилися відразу три команди Audi. Перша команда у складі Маттіаса Екстрема та Еміля Бергквіста, друга – Стефана Петерханзеля та Едуарда Буланже, й третя – Карлоса Сайнса й Лукаса Круза. 

Кожна з пар вже показала, що готова боротися за перемогу й навіть довела це завоюваннях перших місць в заїздах. Зокрема, під час останнього заїзду всі три Audi RS Q e-tron увійшли в першу десятку.

“Маттіас Екстрем/Еміль Бергквіст знову стали найкращим екіпажем водіїв Audi з четвертим місцем на сьогоднішньому етапі у Ваді-Ад-Давасірі. Товариші по команді Карлос Сайнс/Лукас Круз і Стефан Петерханзель/Едуард Буланже встановили шостий і восьмий найшвидший час відповідно”, – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що наступний заїзд ралі проходить у Біші.

Нагадаємо, команда Київського Міського АвтоМотоКлубу (КМАМК) прибула до Саудівської Аравії для участі в найбільш грандіозній події в автомобільному світі – ралі Дакар (Dakar).

Як раніше повідомляв Autogeek, команда КМАМК (Київського Міського АвтоМотоКлубу, kmamk.com) пройшла вже шість етапівралі «Дакар».

За матеріалами: instagram.com/audi_ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Субсидії будуть, але не для всіх: хто з українців зможе розраховувати на допомогу від держави при купівлі електромобіля

Менше 2 хвилин у дорозі: учасники CES 2022 прокаталися на електромобілях Tesla тунелем Vegas Loop