in

Компанія Tropos почала тестувати мініатюрні вантажівки із сонячними панелями на кузові

Компанія Tropos почала тестувати мініатюрні вантажівки із сонячними панелями на кузові

Компанія Tropos Motors Europe запускає пілотний проект, в рамках якого почне випробування інтегрованих в автомобілі фотоелектричних елементів.

Панелі встановили в конструкції кузова й вони повністю замінюють існуючі конструкції, при цьому не додаючи транспортним засобам додаткової ваги.

Німецький виробник електромобілів Tropos стверджує, що забезпечена сонцем енергія дозволить розширити асортимент електрофургонів компанії. 

В рамках пілотного проекту, який розпочнеться наприкінці червня і триватиме чотири місяці, Tropos буде вивчати, як можна використовувати додаткову електроенергію. 

Також в рамках проекту фахівці компанії перевірять зовнішнє джерело живлення, яке може використовуватися для заряджання інших транспортних засобів або обладнання на акумуляторах, наприклад, електропил.

“Ми очікуємо, що це рішення стане не меншим, ніж революція, що відбулася на ринку електромобілів, – заявив Маркус Шрік, керуючий директор Tropos Motors Europe. – Початкові тести показують, що це може спрацювати. Зараз ми детально випробовуємо технологію в реальних операціях щодо продуктивності та подальших потенційних застосувань. Ми хочемо повністю проаналізувати, які переваги можуть мати сонячні панелі для наших клієнтів”.

Панелі, інтегровані в електромобілі, виявилися досить компактними: 1,40 метра в ширину і 3,70 метра в довжину, тобто їх іодна використовувати, як для транспортних засобів, так й в приміщеннях. 

Варто зазначити, що головною особливістю автомобілів Tropos є система “легка заміна”, яка дозволяє двом дорослим поміняти кузов всього за 15 хвилин без сторонньої допомоги. Це сприяє використанню таких транспортних засобів в більш широкому діапазоні. 

Нагадаємо, нещодавно Tropos уклала угоду про співпрацю з Hahn Group, одним з найбільших дилерів Volkswagen у Німеччині.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Sono Motors уклала угоду з MAN Truck & Bus, в рамках якої будуть досліджувати технічну та економічну доцільність інтеграції сонячної технології в електробус MAN eTGE.

За матеріалами: Electrive

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Компанія Tropos почала тестувати мініатюрні вантажівки із сонячними панелями на кузові
Вугілля збиткове – ставка на ВДЕ: експерти змоделювали розвиток енергосистеми України до 2030 року

Вугілля збиткове – ставка на ВДЕ: експерти змоделювали розвиток енергосистеми України до 2030 року

Ілон Маск оголосив проведення "Дня штучного інтелекту Tesla": що покажуть на заході

Ілон Маск оголосив проведення “Дня штучного інтелекту Tesla”: що покажуть на заході