in

“Їв” більше, ніж розраховували: електромобіль Endurance не зміг доїхати до фінішу на перегонах в Мексиці

"Їв" більше, ніж розраховували: електромобіль Endurance не зміг доїхати до фінішу на перегонах в Мексиці

Команда Lordstown Motors була змушена відмовитись від гонки SCORE San Felipe 250 у Мексиці і зняти свій електричний пікап Endurance з перегонів.

А вся причина виявилась у використанні електромобілем заряду.

Компанія покладала великі надії на перегони, де хотіла показати всі переваги нової моторної технології, яку отримав Endurance.

Проте пікап зняли з гонки всього після 65 пройдених кілометрів. Перед початком змагань в Lordstown говорили про те, що умови в пустелі змусять електромобіль використовувати в три рази більше енергії. Проте на ділі виявилось, що для ефективної їзди Endurance знадобилось в чотири рази більше енергії.

В мережі з’явилось відео, де команда розповіла, що проблему виявили під час перезарядки вже після першого етапу перегонів. Спеціалісти дійшли висновку, що під час другого заїзду пікап може розрядитись посеред траси, де “дозаправка” неможлива. Саме тому прийняли рішення повністю відмовитись від гонки.

“Ми не закінчили гонку, оскільки пустельна місцевість справді використовує багато енергії, більше, ніж ми передбачали”, – сказав виконавчий директор і засновник Lordstown Стів Бернс.

Хоч Endurance і не добрався до фінішу в компанії заявили, що він себе прекрасно показав, і всі системи, включаючи двигун, трансмісію та акумуляторний блок працювали на відмінно.

Як раніше повідомляв Autogeek, Lordstown Motors спустив з конвеєра перші два робочі прототипи майбутнього електричного пікапу Endurance. На черзі ще 55 автівок і компанія почне масштабні випробування перед запуском моделі у серійне виробництво.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
"Їв" більше, ніж розраховували: електромобіль Endurance не зміг доїхати до фінішу на перегонах в Мексиці
1000 км на одному заряді! BYD показала новий компактний електромобіль EA1

1000 км на одному заряді! BYD показала новий компактний електромобіль EA1

Електричний Mustang "не пережив" страшної  аварії: в мережі показали фото наслідків ДТП

Електричний Mustang “не пережив” страшної аварії: в мережі показали фото наслідків ДТП