in

Італія планує вкласти $1 млрд у розвиток електромобілів: на що витратять

New Fiat 500 electric cars are displayed at a Fiat Chrysler event held to unveil its first electric model, in Milan, Italy, March 4, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo

Уряд Італії має на меті інвестувати близько 1 мільярда доларів, щоб заохотити автомобілістів у подальшому відмовитися від своїх авто з ДВЗ та пересісти на електромобілі.

Bloomberg повідомляє, що міністерство промисловості Італії обмірковує план вкладення 930 мільйонів євро у привабливі фінансові стимули, щоб спонукати водіїв вибирати електромобілі. У цю суму включений заохочувальний бонус у розмірі понад 13 750 євро, яка дозволить громадянам Італії з річним доходом менше 30 000 євро замінити старі моделі екологічного стандарту Euro 2 на нові електромобілі.

Італія є домом для найстарішого автопарку в Європі, за словами уряду, з щонайменше 11 мільйонами автомобілів стандарту Euro 3.

Новий план також спрямований на те, щоб допомогти сім’ям з низьким рівнем доходу купувати електромобілі італійського виробництва, подібно до пакету, який пропонують французькі стимули виробництва у Франції. У Bloomberg пишуть, що план буде представлений автопредставникам наступного місяця.

Останнім часом продажі в Італії стрімко зростають, реєстрація нових автомобілів минулого року зросла на 19% до 1,57 мільйона штук. Але бензинові автомобілі лідирують, завойовуючи понад 29% ринку. Частка електромобілів становить лише 3,9%.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Chery останньою з великих китайських виробників виходить на ринок Німеччини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo отримала майже півмільярда доларів на створення нової платформи для електромобілів

Hyundai і Kia отримають платформу SmartThings для підключення смартфонів Samsung